toitoi.lt
http://euroautoauction.com
http://revitas.lt/


 
 
PIRMOJI NAKTIS 20014.08.29ALICE WAY

Alice Way pseudonimas atsirado 2012-ųjų liepą Sara Bareilles dainų konkurse, kuriame mergina pelnė II-ąją vietą. Nuo naujo scenos vardo prasidėjo ir naujas kūrybinis etapas. Ugningoji Alice nuolat koncertuoja ir įrašinėja muziką. Pernai ji išleido EP „Wonderlust“, paskui ėmėsi filosofijos studijų, šiuo metu intensyviai dirba studijoje, kur kartu su vienu žymiausių ir sėkmingiausių muzikos prodiuserių Leonu Somovu įrašinėja rudenį pasirodysiančio debiutinio albumo dainas.


MAKCHU PIKCHU

Grupę „Makchu Pikchu“ sudaro penki jauni, bet didelę sceninę patirtį turintys muzikantai – Imantas Reed (vokalas), Rytis Taraila (gitara), Vytis Smolskas (klavišiniai), Gediminas Andriškevičius (bosinė gitara) ir Vytis Vainilaitis (būgnai). Neseniai susibūrusio kolektyvo kūryboje susipina įvairūs muzikos žanrai ir stiliai: rokas su elektronika, pop muzika su džiazu, indie su simfoniniais garsais. Vos prieš keletą mėnesių su trenksmu į Lietuvos muzikos pasaulį įsiveržusi vaikinų grupė „Makchu Pikchu“ jau spėjo pristatyti debiutinį albumą „Gentleman's Rising“, o jų dainas „Click In My Head“, „Why Do We Think So“ ir kt. jau niūniuoja šimtai grupės gerbėjų.

http://youtu.be/Ze1fmUpvQxE

http://youtu.be/_yInKICdHsQ

https://www.facebook.com/makchumusic


DAINIUS PULAUSKAS GROUP

Dainius Pulauskas - piano, sythesizers
Valerijus Ramoška - trumpet, flugelhorn
Liutauras Janušaitis – tenor sax
Kęstutis Vaiginis – alto, soprano sax.
Domas Aleksa – bass
Linas Būda – drums

Dainiaus Pulausko grupė - vienas reikšmingiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo kolektyvų, savotiški Lietuvos džiazo ambasadoriai. „D.Pulausko unikalus sekstetas savo muzika užsitikrina išskirtinę vietą progresyvaus Europos „fusion“ džiazo scenoje“ - rašė kritikas Jan Patterson „Allaboutjazz.com“ tinklapyje ( 2011 spalio 10 d. ). „Subūręs kolektyvą, Pulauskas išgarsėjo kaip puikus improvizatorius, kompozitorius ir fusion bei džiazroko muzikos aranžuotojas. Pulausko kolektyvas – viena kūrybingiausių ir daugiausiai eksperimentuojančių lietuvos džiazo grupių. Joje groja neįtikėtinai talentingi atlikėjai. <.....> Šie muzikai yra tikri novatoriai, neapsiribojantys specifiniais džiazo stiliais” Mel Huang. Jų kuriamą spalvingą fusion versiją Suomijos džiazo kritikas Risto Haapsamo pavadino "galingu moderniojo džiazo pulsu". Dainiaus Pulausko grupės pradžia - 1996 m. Birštono džiazo festivalyje. 1997 m. išleido debiutinį albumą "Penetration". Dainiaus Pulausko grupė per rekordiškai trumpą laiką tapo vienu ryškiausių Lietuvos džiazo kolektyvų.
Per savo gyvavimo metus Dainiaus Pulausko grupė dalyvavo daugelyje prestižinių Europos, Azijos, Afrikos ir Šiaurės Amerikos džiazo festivalių. Svarbiausi iš jų:

„Izmir European Jazz Festival 2014“(Turkey), „London Jazz festival 2013“ (U.K.), "Bratislava Jazz Days 2013" (Slovakia), "Garana Jazz Festival 2013" (Romania), "Ottawa Jazz Festival 2013" (Canada), “Cape Town Jazz Festival 2013” (Republic of South Africa), “Cairo Jazz Festival 2013” (Egypt), "Acacia Festival 2012" (Ethiopia), “Hong Kong International Jazz Festival 2011” (China), “Penang Island Jazz Festival 2009” (Malaysia), “Big Band Jam Festival 2007” (Washington, USA), “Jakarta Jazz Festival 2007” (Indonesia), “Kristianstad Jazz Festival 2006” (Sweden), ”Jazzy colors”, (2005, Paris, France), "Sibiu Jazz" (2005, Romania), "Oslo Jazz" (2004), "Stockholm Jazz Festival" (2002), "Copenhagen Jazz Festival" (2002), "JazzYatra" (2001, India), "Beijing, Shanghai and Changchun International Jazz Festival" (1999, China), "JazzBaltica" (1998, Salzau, Germany) ir kt.

Po Šiaulių džiazo festivalio Dainiaus Pulausko grupės sekantis koncertas vyks Japonijoje, Rugsėjo 6d. D.P.G. dalyvaus “TOKYO JAZZ FESTIVAL 2014”. http://www.tokyo-jazz.com/index_en.html

Dainiaus Pulausko grupė 2001 m. buvo įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos "Auksiniu disku", 2004 m. už Lietuvos džiazo populiarinimą pelnė Lietuvos instituto apdovanojimą "LT tapatybė".

Dainiaus Pulausko grupė įrašė 7 CD: “Penetration”, “1999”, “Autumn suite”, “Colours”, “Orca”, “Vilnius – in the palm of your hand”, “Mixtum compositum” ir 2 DVD: “Trajectories”, “Live from Lithuanian Radio’s Studio”.

https://www.youtube.com/user/PulaJazz
http://www.mic.lt/en/persons/info/pulauskasgroup
http://www.mic.lt/en/persons/info/180
https://lt-lt.facebook.com/pages/Domas-Aleksa-bass-player/115105398582704
http://www.mic.lt/en/persons/info/ramoska
http://kestutisvaiginis.com/ http://www.mic.lt/en/persons/info/177
http://www.fanfareweek.lt/LT/liutauras-janusaitis-2/

ANTROJI NAKTIS 20014.08.30

Grupė"CORUS"

Category-free
Open-formed
Rock-based
Universal
Sound-visions

Mistiškai lemtingą metų pradžios vakarą muzikos kosmoso platybėse susitiko kelios skirtingos planetos ir įvyko didysis sprogimas!!! Ir gimė nauja mažytė visata, vibruojanti ir užburianti, skleidžianti ypatingą jėgą ir energiją, ir buvo nuspręsta ją pavadinti CORUS. Jos kūrėjai - Julius, Cyrill, Vladas, Vitalis, Paulius, Kęstutis ir Indrė - neprisiima jokios atsakomybės už šios visatos augimą ir vystymąsi, bei jos sklaidos pasekmes. Kokie muzikos kūriniai gimsta CORUS visatoje – lemia tik visagalis Muzikos Dievas.
https://www.facebook.com/CORUSband
https://soundcloud.com/corusband/sirduzele-demo-1
https://soundcloud.com/corusband/sirduzele-demo-1

Grupė „In albedo“

Muzika – tai alchemija. Tai stebuklingos pusiausvyros paieškos. Išorė atsiliepia vidui, vidus išorei. Tai transformacija. Tam, kad švinas taptų auksu reikia nueiti ilgą kelią: nugrimzti į tamsą, atgręžti sielą į jos pačios gelmes, tamsoje radus šviesą sujungti tai, kas nesujungiama, o po to atskirti tai, kas neatskiriama. Albedo - tai antroji alcheminio virsmo stadija. Tai - šviesa, sidabras, suvokimas ir sąmoningumas. Kūrybinis procesas yra kaip balta snaigė, susidedanti iš mažesnių snaigyčių, o šios - iš dar mažesnių ir dar mažesnių... Sąmoningumo siekimo ir gryninimo procesas trunka visą gyvenimą, o kartu yra atkartojamas kiekviename naujame etape: atliekant kiekvieną pastangų ir kūrybos reikalaujantį darbą, kiekvieno priartėjimo ir nutolimo metu, nuo vieno sprendimo iki kito, nuo vienos įžvalgos iki kitos. Muzika - tai kelias - švino pripiltais batais link auksu spindinčio horizonto...

”In albedo” - tai trys žmonės, kurių keliai susikirto 2011 metais. Nors grupė oficialiai prisistatė tik 2013 metais, šis trio jau spėjo pasirodyti tarptautiniuose festivaliuose ”VOLT”, "Granatos Live" bei „Vilnius Jazz“.

Būgnininkas ir perkusininkas Viktoras Krasauskas 2010 metais baigė Tallat-Kelpšos konservatoriją, vėliau mokslus tęsė Vilniaus kolegijoje. 2013 metais laimėjo pirmą vietą būgnininkų konkurse „Drum Day“. Jis aktyviai dalyvauja įvairiuose meistriškumo konkursuose, „jam sessions“, periodiškai pasirodo didžiosiose Lietuvos scenose, įvairiuose muzikiniuose projektuose. Jis yra grojęs tokiuose festivaliuose kaip „Tamsta Muzika“, „Vilnius Jazz“, “Birštonas Jazz”, "Granatos Live". 2011 metais su grupe “In albedo” pasirodė tarptautinio lygio festivalyje “VOLT”. Nors šis perspektyvus būgnininkas dar tik žengia pirmuosius savo karjeros žingsnius jam jau yra tekę bendradarbiauti su tokiais muzikantais kaip V. Čekasinas, V.Ramoška, J.Valančiauskas, A.Globys, A.Polevikov, V. Matačiūnaitė, L. Adomaitis ir daugybe kitų.

Gitaristas Artūras Ševiakovas mokėsi Vilniaus Kolegijos menų fakultete pagal populiariosios muzikos programą. Jis yra grojęs tokiuose festivaliuose kaip „Baltijos Garsas“, „Bliuzo Naktys“, "Granatos Live", "Vilnius Jazz". 2011 metais su grupe “In albedo” pasirodė tarptautinio lygio festivalyje “VOLT”. Gitaristas pasižymi savitu garsu ir melodingomis improvizacijomis. Nors Artūras dažnai kviečiamas į įvairius projektus, o profesionalių muzikantų tarpe vis dažniau atsiranda norinčių su juo bendradarbiauti, visgi didžiąją laiko dalį jis skiria ilgalaikiam darbui studijoje, žingsnis po žingsnio siekiant užsibrėžto tikslo, įsiklausant į tai, kas yra arčiausiai širdies, nesiblaškant ir atkakliai siekiant kokybės ir gelmės.

Vokalistė, klavišininkė, kompozitorė ir tekstų autorė Ieva Marija Baranauskaitė 2007 metais baigė Balio Dvariono 10-metę muzikos mokyklą, 2014 metais Vilniaus Kolegijoje įgijo populiariosios muzikos atlikėjo specialybę vėliau muzikos kompozicijos magistro studijas tęsė Lietuvos Muzikos Ir Teatro Akademijoje. 2010 metais su grupe “Such‘a‘Trip” užėmė pirmą vietą festivalyje-konkurse „Rebel Rock”, o 2011 metais su grupe “In albedo” pasirodė tarptautinio lygio festivalyje “VOLT”. Ieva yra grojusi tokiuose festivaliuose kaip "Saulėtosios Naktys", "Granatos Live", "Vilnius Jazz". Nors muzikantei teko išbandyti net kelis instrumentus, vistik ji save laiko ne tiek atlikėja, kiek savotišku tarpininku, per kurį gali būti perduotas, atskleistas, išgirstas pats kūrybos rezultatas. “Man visuomet buvo šiek tiek svarbiau, ne tai, kuo groji, o tai, ką groji. Instrumentas man tarsi priemonė, padedanti perkelti muziką iš vidaus į išorę.” Šiuo metu Ieva yra narė tokių grupių kaip ”Such’a’Trip“, “Maestro Kinas” ir “In albedo”. Ji nuolatos koncertuoja, kuria ir aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime.

Grupės sudėtis: Ieva Marija Baranauskaite: klavišiniai, vokalas, kompozicijos ir dainų tekstai
Artūras Ševiakovas: gitara
Viktoras Krasauskas: mušamieji

Susikūrė: 2011 metais
Stilistinė pakraipa: Jazz/Trip Hop/Reggae/Drum‘n‘bass/Psychedelic/Dub Grupės patirtis: 2011: VOLT festivalis, Vengrija 2013: Vilnius Jazz festivalis, Lietuva 2014: Granatos Live, Lietuva Grupės Facebook paskyra: https://www.facebook.com/inalbedo Video įrašai: https://www.youtube.com/user/inalbedo Audio įrašai: https://soundcloud.com/in-albedo

Kontaktinis asmuo: Viktoras Krasauskas
Email: inalbedo@gmail.com
Mobilaus telefono numeris: +37060616950

Nuorodos į interviu ir staipsnius: http://www.lrytas.lt/-13091577591306907929-tarptautinis-festivalis-vengrijoje-sulauks-muzikant%C5%B3-i%C5%A1-men%C5%B3-fakulteto.htm
http://www.vilniusjazz.lt/2013/performer.php?id=1378471282
http://www.granatos.lt/lt/groja#in-albedo
http://www.balsas.lt/naujiena/792787/del-pirmojo-granatines-muzikos-kovu-laimetojo-titulo-susikaus-grupes-in-albedo-mood-sellers-ir-pilnatys
http://www.lrytas.lt/pramogos/muzika/gatves-muzikos-dienoje-festivalio-granatos-live-atlikejai.htm http://www.alfa.lt/straipsnis/16142666/muzikos-festivalis-granatos-live-birzelio-menesi-kvies-i-granatines-muzikos-kovas#.U-Y7EYCyrwo

SHEEP GOT WAXED

Jaunų džiazo muzikantų grupė „Sheep Got Waxed“ jau antrus metus kelia bangas pogrindyje, bet jos entuziastingos improvizacijos jau nusipelno ir platesnės auditorijos. „Sheep Got Waxed“ trio – LMTA džiazo katedros studentai (esami ir buvę): saksofonininkas Simonas Šipavičius [simon sheep], būgnininkas Adas Gecevičius [ed getz] ir gitaristas Paulius Vaškas [paul wax], nuo 2010 metų rudens beveik kasdien vakarus leido studijoje, ieškojo bendros kalbos, improvizacijomis bandė pasiekti vaizduotės ribą. Grupės muzika kupina laisvės, energijos, šiuolaikiškų, dažnai netikėtų, kartais nepatogių garso proveržių.

http://youtu.be/IUmKp2qilx0DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY
funk/groove
http://funktherapy.info/

2010-aisiais, 4 - rių Latvijos muzikantų grupė susijungė su saksofonininku Denisu Paškevičiumi ir sukūrė grupę "DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY". Muzikantų tikslas parodyti jų funky koncepciją, jungiančią džiazą, funk ir kitus įvairius muzikos ritmus. 
"DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY" atlieka savo originalias kompozicijas, kuriose kiekvienam instrumentui  yra suteikiama tam tikra užduotis. Klausant vienas kitą ir papildant vienas kitą muzikantai suteikia klausytojams galimybę patirti kartu su jais improvizacijos magiją. 
Per metus DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY" virto Latvijos funk /groove komuna, jungiančia pirmaujančius muzikantus šalyje. Šiuo metu pagrindinę grupės sudėtį sudaro Jānis Kalniņš (gitara), Edvins Ozols (bosinė gitara), Artis Orubs (būgnai), Miguel - perkusija ir, žinoma, grupės lyderis Denisas Paškevičius (saksofonas, fleita). 

"DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY" dirba kuriant savo pirmąjį albumą, kurį planuoja išleisti 2014 m., žinoma, mes jį girdėsime... J

Denisas Paškevičius - saksofonininkas, fleitininkas, kompozitorius, prodiuseris ir pedagogas, kuris moko šiuolaikinio džiazo improvizacijos. Pagal išsilavinimą Denisas akademinis muzikantas, kuris specializuojasi šiuolaikinės ritminės muzikos stiliuje. Įkvėpimo Denisas Paškevičius semiasi iš savo stabo, legendinio saksofonininko ir kompozitoriaus Džono Koltreino (John Coltrane) kūrybos. 

Per 20 savo muzikinės karjeros metų Denisas Paškevičius tapo oficialiu nariu trijose garsiuose kolektyvuose Marca Reeds (Prancūzija), Theo Wanne (JAV) ir P.Mauriat (Prancūzija), dalyvavo daugiau nei 20 albumų įrašyme. Vienas iš paskutinių ir svarbiausių albumų įrašytas kartu su Danijos muzikantais - "Outlook" (Gateway Music, 2012) 

Denisas Paškevičius dalyvavo begalėje koncertų ir turų. Tame tarpe Riga Groove Electro "Balticness", bendradarbiaujant su užsienio reikalų ministerija, Brian Melvin Quartet  "Tribute to John Coltrane ", DP trio & George Steele Black History Month tour, "Room", bendradarbiaujant su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Latvijoje ir Estijoje ir t.t.

 

            В 2010 году 4 опытных Латвийских музыканта объединились с саксофонистом Денисом Пашкевичем, чтобы создать группу “DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY”. Цель музыкантов  показать свою фанк концепцию , соединяющую в себе джаз, фанк и  другие всевозможные музыкальные ритмы.
“DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY” исполняют свои оригинальные композиции, в которых каждому инструменту даётся определённое задание. Слушая друг друга и подыгрывая друг другу музыканты дают возможность слушателям пережить вместе с ними волшебство импровизации.
“В течении года “DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY” превратилась в  фанк/грув  комунну Латвии , объединив ведущих музыкантов страны.
На  данный момент в основном составе группы выступают Янис Калниньш  ( гитара), Едвинс Озолс ( бас), Артис Орубс  ( ударные инструменты), Miguel – перкусии  и , конечно, лидер группы Денис Пашкевич ( саксофон, флейта).
“DENISS PASHKEVICH FUNK THERAPY” работает над созданием своего первоо альбома, который планируется выпустить в 2014 году.

 

Денис Пашкевич – саксофонист, флейтист, композитор, продюсер и педагог, который преподаёт современную джазовую импровизацию.
По своему образованию Денис академический музыкант , специализирующийся на современных ритмических музыкальных направлениях.
Своё вдохновение Денис Пашкевич черпает в творчестве своего кумира ,   легендарного саксофониста и композитора Джона Колтрейна (John Coltrane).
За 20 лет своей музыкальной каръеры  Денис Пашкевич стал официальным музыкантом трёх огромных компаний Marca Reeds (Francija), Theo Wanne (ASV) un P. Mauriat (Francija), принял участие в записи более , чем 20 альбомов. Один из последних  и значимых  альбомов записан в содружестве с Дацкими музыкантами -  “Outlook” (Gateway Music, 2012.)
Денис Пашкевич принимал участие в бесконечном колличестве  концертов и туров. В том числе  Riga Groove Electro, “Balticness” в содружестве с министерством иностранных дел Латвии, Brian Melvin Quartet “Tribute to John Coltrane”, DP trio & George Steele Black History Month tour “ROOM” в содружестве с посольством соединённых штатов в Латвии и Эстонии и т.д.

I believe that music is an infinite language of intercultural fellowship, it gives people freedom to think and to express their true personality."

/Deniss Pashkevich/

http://www.youtube.com/watch?v=qoigkLMSdJM&feature=em-upload_owner

http://www.youtube.com/watch?v=8J2m1OTWj0E&feature=em-upload_owner

http://www.youtube.com/watch?v=z8EfTLcwKDc&feature=em-upload_owner

http://www.youtube.com/watch?v=cla9-6DmyVk&feature=em-upload_owner

http://www.youtube.com/watch?v=9ZWvS-DgnYU&feature=em-upload_owner