Galimybė paremti sveitainę

PARTNERIAI

KAS YRA?

Šiauliai šviečia!

 

Renginio „Šiaulių naktys“ metu, rugpjūčio 26 d., tradiciškai bus išrinktas šviesiausias miesto žmogus – Asmenybė ir geriausiai šviečiantis žmogus bei transporto priemonė.

 

ŠVIESIAUSIAS MIESTO ŽMOGUS – ASMENYBĖ

Siūlykite kandidatus, kurių veiklos ir iniciatyvų dėka Šiaulių miestas tampa gražesnis, o šiauliečių gyvenimas – geresnis ir šviesesnis!

Jūsų laiškų su pasiūlymais lauksime iki rugpjūčio 22 d. 22 val. el. paštu light@naktys.lt

Laiške būtinai nurodykite siūlomo kandidato duomenis (vardą, pavardę) ir kandidato kontaktus (el. paštą, telefono numerį), taip pat pateikite trumpą  veiklos ir pasiekimų aprašą (iki 1000 spaudos ženklų).

 

ŠVIEČIANTIS ŽMOGUS BEI TRANSPORTO PRIEMONĖ

Ar dalyvauti šviečiančių žmonių parade? Tikrai taip!

Nenumaldomai artėja rugpjūčio 26-osios vakaras, kai Vilniaus gatvės pėsčiųjų bulvaras švieste švies nuo šviečiančių žmonių parado. O Saulės laikrodžio aikštėje bus išrinkti bei apdovanoti geriausiai šviečiantis žmogus bei transporto priemonė.

Šviečiančių žmonių parade dalyvauti ir į geriausiai šviečiančių nominacijas pretenduoti gali visi norintys. Svarstai, ar tau sudalyvauti? O gal abejoji, kad tu šviesi ne taip, kaip kiti? Nedvejok ir dalyvauk! Apribojimų aprangai ir šviesoms tiesiog nėra!

Visi „šviečiantys“ kviečiami registruotis eisenai anketoje

 

 

 bei rinktis Kaštonų alėjon rugpjūčio 26 d. 21 val. eisenai. Klausimus užduokit el.paštu sviecia@naktys.lt

Į geriausiai šviečiančios transporto priemonės nominaciją gali pretenduoti visi įrenginiai, pradedant paspirtukais, baigiant didingais automobiliais.

Dalinamės keliomis idėjomis, kaip galima apšviesti save parado metu:

 

Tebūnie šviesa! Fiat lux!